Jeśli mowa o wakacjach i spędzaniu czasu nad morzem nie możemy zapomnieć o wakacyjnej modzie! Niezależnie od tego, czy zamierzamy wygrzewać się na plaży, czy spacerować brzegiem morza, albo pływać w hotelowym basenie – wygodny i modny strój kąpielowy to podstawa dobrego samopoczucia i atrakcyjnego wyglądu. Z odpowiednim wzorem wszystkie plaże będą nasze, a wakacje mogą zmienić się w jeszcze wspanialszą przygodę.

Ostatnio modne stają się stroje kąpielowe jednoczęściowe w stylu Glamour – dlatego projektanci stawiają na efektowne detale, przyszywane do strojów błyskotki, kolorowe kryształy, które dzięki promieniom słonecznym stworzą niesamowity kalejdoskop barw i grę świateł. Inne dodatki to natomiast kolorowe zdobienia, na przykład motywy roślinne, czy zwierzęce, które sprawią, że zwykły kostium zmieni się w wspaniałe i gustowne ubranie, którego każdy nam pozazdrości. Niezwykłe ciekawym pomysłem jest tez włączenie do kostiumu motywów niezbędnych każdego lata – kół, choć niekoniecznie kąpielowych. Metalowe, okrągłe zdobienia podtrzymujące ramiączka to prawdziwy hit, polecany przez wszystkich stylistów. Natomiast metalowe zdobienia i zwierzęce wzory znalazły świetne połączenie w zdobieniach pod postacią zwiniętego węża. Dla chwilowego okrycia można wykorzystać eleganckie narzutki damskie.

Bycie fit to również ciągle niesłabnący trend kolejnych sezonów, więc również i sportowe stroje kąpielowe można znaleźć w czołówce sklepów proponujących wakacyjną odzież. Są ładne, stylowe, a przede wszystkim wygodne i dzięki nim łatwiej można popływać w przerwach między kąpielami słonecznymi.