Wybierając się na jakąś ważną uroczystość zwykle chcemy odpowiednio dobrać prezent, by ucieszyć gospodarza. Zwłaszcza, gdy mamy do czynienia na przykład z uroczystą imprezą firmową, ślubem, czy ważną rocznicą, gdzie nie wypada pojawić się z jedną butelką wina licząc, że zastąpi cały prezent.

Oczywiście alkohol może być eleganckim dodatkiem do właściwego podarunku, czasami jednak nie mamy pomysły na co się zdecydować. Wtedy zamiast jednej butelki wina można spróbować dobrać cały, bardzo elegancki zestaw i tym sposobem odpowiednio wypaść w oczach zapraszających nas osób.

https://showroom.amica.pl/warsztaty-winiarskie-poznan

W zestawie win na wyjątkowe okazje ważny jest nie tylko dobór trunków, ale też opakowanie, w jakim dostarczymy prezent. Tutaj najefektowniejszej okazują się być drewniane skrzyneczki z logo, które możemy opatrzyć dodatkową dedykacją i tym samym spersonalizować nasz podarunek.

Inny pomysł to kosz, w którym wybrane butelki będą się prezentować okazale, a dodatkowo dołożone owoce, czy czekoladki jeszcze wzmocnią efekt. W takim zestawie zwykle możemy się spodziewać 4-6 win, najlepiej różnych gatunków – powinny być więc tam wina czerwone, białe, różowe, a także o różnej zawartości cukru, od słodkich po wytrawne.

Tym sposobem nie musimy zebrać wcześniej szczegółowego wywiadu na temat gustu obdarowywanej przez nas osoby, wybierając różnorodne gatunki z pewnością którąś z butelek trafimy w sedno. Warto też zwrócić uwagę na kraj pochodzenia wina, ostatnim trendem są trunki ze słonecznej Hiszpanii, ale także egzotyczniejsze wina z Chile, czy nawet z Japonii!.

https://tom-pak.pl/